Výroba strojov
a zariadení

Naša spoločnosť sa venuje výrobe  automatizovaných liniek, manipulačných a dopravných systémov, jednoúčelových strojov a zariadení. 

Podľa zadaných projektov a návrhov vypracujeme výkresovú dokumentáciu s dôrazom na ekonomickosť, funkčnosť a bezpečnosť stroja či zariadenia. Keďže navrhujeme stroje „na mieru“, sme schopní zladiť výrobné procesy viacerých strojov do fungujúceho celku. Pri takejto výrobe využívame technológiu 3D merania výrobných priestorov. Nie je ojedinelé, že prototypový výrobok je súčasťou finálneho kusa zákazky.

Naše stroje disponujú inovatívnymi riešeniami potrebnými na uspokojenie nových požiadaviek trhu v oblasti výroby betónových tvárnic (napr. brúsiace linky, štiepajúce stroje…).

Okrem strojov určených pre výrobcov betónových prvkov sme v našej praxi produkovali aj stroje pre ďalšie priemyselné odvetvia: poľnohospodárske, vodohospodárske, stavebné…

Oprava strojov
a zariadení

  • Ponúkame opravy strojov a zariadení v rozsahu generálnych, stredných ako aj malých účelových opráv.
  • Keďže oprava strojov a zariadení je jeden z najdôležitejších aspektov dobre fungujúcej výroby, na požiadavky zákazníka reagujeme promptne.
  • Náš tím, tvorený odborníkmi s dlhoročnou praxou má skúsenosti s opravou strojov a zariadení na výrobu betónových produktov renomovaných aj menej známych značiek.